Terrán tetőcserép menü

Povrchové úpravy

Prostredníctvom nových typov povrchových úprav sa neustále snažíme vyhovieť požiadavkám trhu a vysokým kritériam kvality produktov modernej doby.

Povrch každej škridly a betónových doplnkov máme ošetrený. Ponúkame Vám tri odlišné typy povrchových úprav:

  1. Standard (základná povrchová úprava)
  2. Colorsystem
  3. EVO (povrchová úprava najvyššej kvality)

1. Standard (dvakrát použitá povrchová úprava)

Do tejto skupiny patria škridly ošetrené najzaužívanejšími materiálmi na úpravu povrchu škridiel, pričom použité materiály a nátery majú dokázaný účinok a efektivitu.

Prednosti povrchovej úpravy Standard:

  • dobrá resistenčná schopnosť,
  • dobrá stálosť farieb
  • dobrá povrchová štruktúra a vypracovanosť.

Označenie: povrchovú úpravú Standard zvlášť neoznačujeme. Každý náš produkt, ktorý nie je označený ako ColorSystem alebo EVO, je ošetrený povrchovou úpravou Standard.

 

2. Colorsystem

terran-sk-colorsystem-logo
Označneie
: na našej domovskej stránke pri každom produkte ošetrenom povrchovou úpravou ColorSystem sa nachádza oficiálne logo ColorSystem.Nové technológie v priemyselnej oblasti výroby škridiel vyžadujú použitie nových materiálov s vyšším štandardom, benefitmi resp. vlastnosťami. Ochrana farieb ColorSystem v prvom rade podporuje tóny farieb a pocit pôvodného nového stavu škridly. Takto ošetrený produkt je oveľa odolnejší proti poveternostným podmienkam.

Viac informácií o ochrane farieb ColorSystem» 

 

3. EVO (povrchová úprava najvyššej kvality)

terranevo

Najvyšší stupeň dnešných technologických znalostí predstavuje povrchová úprava EVO, ktorá svojimi viacerými vlastnosťami prevyšuje dnešnú dobu. Prostredníctvom nej je možné vytvoriť povrch, ktorý svojou vypracovanosťou a použitými základnými materiálmi súčasne predstavuje najvyššiu kvalitu.

Označenie: na našej domovskej stránke pri každom produkte ošetrenom povrchovou úpravou EVO sa nachádza oficiálne logo EVO.

Viac informácií o povrchovej úprave EVO»